Tablet Samsung za założenie konta w banku!

Ten wpis powinien być o programach lojalnościowych (jak pisałem ostatnio), ale o nich będzie następnym razem, bo dziś wypatrzyłem ciekawą promocję. Stwierdziłem, że muszę ją Wam zaprezentować.

Bank BNP Paribas z przytupem włącza się do walki o klientów. Bank oferuje dla każdego tablet Galaxy Tab P3 Lite za otworzenie konta „iKONTO”.

Szczegóły promocji, czy jest jakiś haczyk?

Haczyków nie ma, ale należy spełnić wszystkie wymagane czynności:

1. Otworzyć konto przez tą stronę: http://www.bnpparibas.pl/iKONTO-z-tabletem-s15/

2. Aktywować konto i wykonać operacje (zakupy) otrzymaną kartą na min. 400zł do 30.09.2014r.

3. Konto trzeba posiadać przez min. 12mc, w przypadku wcześniejszego zamknięcia bank będzie żądał zwrotu równowartości nagrody – 400zł!

Za konto i kartę nie zapłacimy ani złotówki pod warunkiem comiesięcznego wpływu min. 1000zł (w przeciwnym razie opłata 9zł/mc) i zakupów kartą 200zł (w razie niewykonania transakcji 6zł/mc). Konto jest również warte uwagi ze względu na 3% moneyback za zakupy w Internecie (płacąc przez PayU np. na Allegro). Można otrzymać maksymalnie 50zł zwrotu miesięcznie (czyli od wydanej kwoty 1666,67zł). Tym sposobem rocznie można zyskać 600zł.

Myślę, że konto i promocja jest godna uwagi, ja skorzystam 🙂

Galaxy Tab P3 Lite to 7 calowy tablet z systemem Android, z dwurdzeniowym procesorem 1,2GHZ, 1GB pamięci RAM, GPS, o wartości ok. 400zł

Samsung Galaxy Tab 3 Lite

Samsung Galaxy Tab 3