300zł dla Ciebie za otwarcie i aktywne korzystanie z konta bankowego

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta bankowego, lub przyda Ci się dodatkowe 300zł to przedstawiam Ci atrakcyjną ofertę. Bank „Getin Online” oferuję ciekawą promocję swojego „konta perfekcyjnego”. Promocja nazywa się „Aktywna Karta – Szybki Start” i ma bardzo proste warunki. Po otwarciu (aktywowaniu) konta należy w ciągu 30 dni wykonać minimum 3 płatności kartą. W kolejnych miesiącach płatności musi być minimum 5. W każdym z tych miesięcy bank przyzna Ci nagrodę 50zł. Maksymalnie nagród można zdobyć 6 czyli 300zł

Dodatkowe 50zł każdego miesiąca dla Ciebie. Na co je wydasz? :)

Dodatkowe 50zł każdego miesiąca dla Ciebie. Na co je wydasz? 🙂

Czy są jakieś haczyki?

Nie ma, ale należy wziąć pod uwagę trzy rzeczy:

1. Aby nie płacić za prowadzenie konta musi ono zostać w każdym miesiącu zasilone kwotą min. 1000zł, oraz należy wydać 400zł za pomocą karty do konta. W przeciwnym razie za prowadzenie zapłacimy 9,99zł

2. Miesięcznie zapłacimy za kartę 2,99zł i nie da się uniknąć tej opłaty. W zamian otrzymujemy nielimitowane korzystanie bez opłat z wszystkich bankomatów w Polsce.

Myślę, że nie jest to duża kwota, biorąc pod uwagę, że w większości kont bankowych jedno nieuważne skorzystanie z obcego bankomatu kosztuje nas 5zł.

Z kontem perfekcyjnym Getin Banku to nam nie grozi.

3. Konto możemy zamknąć najszybciej po 24 miesiącach.

Mimo to, uwzględniając tą opłatę (ponoszoną przez 24 miesiące) w ciągu 6 miesięcy zarabiamy 228,24zł. Konto można zamknąć po 24 miesiącach lub korzystać z niego dalej, jeśli przypadło nam do gustu.

Ale to nie wszystko! Jeżeli otworzysz i aktywujesz konto do końca października możesz otrzymać od banku jeszcze kolejne 50zł! Jak?

Do końca tego miesiąca trwa promocja o której pisałem tutaj. Dodatkowe 50zł dostaniesz za wykonanie pierwszej transakcji w aplikacji mobilnej Getin Banku.

Nie zwlekaj, odbierz 278,24zł na czysto – konto w promocji założysz tylko przez internet tutaj