Jak oszczędzać na kosmetykach

W napisaniu posta, pomogła mi żona, która bardziej zna się na kosmetykach 🙂

Dużo jest rodzajów kosmetyków, które pozwalają poprawić albo upiększyć naszą urodę. Jednak moja żona upatrzyła sobie markę Yves Rocher. Są to francuskie kosmetyki naturalne, które w większości nie zawierają parabenów, czyli konserwantów które mogą powodować nowotwory. Nie tylko ten fakt przemówił do mojej żony, podczas robienia regularnych zakupów tej marki.

Firma ta posiada sklepy stacjonarne, wysyłkowe listowne oraz stronę internetową z której możemy robić zakupy. Robienie zakupów ze strony jest bardzo łatwe i bardzo się opłaca, dzięki gratisom, które otrzymujemy do zamówienia.

By otrzymywać prezenty i zniżki, musimy zapisać się do newslettera na stronie http://www.yves-rocher.pl. Następnie na e-mail co jakiś czas będą przychodziły nam kody, które należy wpisać przy zamówieniu lub wystarczy na nie kliknąć.

Strona główna Yves Rocher Polska

Strona główna Yves Rocher Polska

Najczęściej wysyłka jest darmowa, jeżeli przekroczymy kwotę 99zł. Jednak w niektórych newsletterach, dzięki kodowi, możemy otrzymać darmową dostawę już od 69zł. Na stronie możemy płacić przelewem, kartą kredytową lub zamówić paczkę za pobraniem, za którą dodatkowo się nie płaci.
Opiszę promocję, z których moja żona skorzystała już nie raz. Ostatnia była bardzo opłacalna 🙂

Moja żona otrzymała kod który upoważniał ją do zakupu jednej wybranej rzeczy za 25zł.
Kupiła kosmetyki na kwotę 101zł i dodatkowo wybrała sobie zestaw : perfumy Moment de Bonheur za 175zł, tusz podkręcający rzęsy Volume Vertige za 44,90zł oraz pomadkę Grand Rouge za 38zł. Co razem daje 257,9 zł. Oczywiście moja żona zaznaczyła ten zestaw, jako ten produkt za 25zł. Oszczędziła na zestawie 232,9zł. Oprócz ogromnej zniżki otrzymała dodatkowo torbę plażową, breloczek i worek na mokry strój kąpielowy. Dodatkowo za przekroczenie kwoty 109 zł (ponieważ kupiła kosmetyki za 101zł plus 25zł zestaw wyżej wymieniony, czyli całość wyniosła 126zł) otrzymała podkład rozświetlający za 60 zł gratis.

Gdyby podliczyć całość wydaną bez promocji, kupując dodatkowo podkład rozświetlający, zapłaciłaby 418,9 zł (i nie otrzymałaby torby plażowej, breloczka i worka). Jednak z kodem, oraz prezentami na stronie zapłaciła 126zł. Co daje nam oszczędność 292,9zł.

Kosmetyki i prezenty z Yves Rocher

Kosmetyki i prezenty z Yves Rocher

Oczywiście kody i prezenty bardzo często się zmieniają. Są kody które dają np. 50 % zniżki na całe zakupy, czyli kupujemy kosmetyki za 200zł, a płacimy tylko 100zł. Oczywiście plus prezenty ze strony.

Prezenty, również bardzo często się zmieniają. Często, możemy sobie wybrać prezent spośród wielu. Na stronie znajdują się też prezenty niespodzianki, których zawartość odkrywamy w domu, kiedy przyjdzie nam paczka. Bardzo często są to drogie kremy lub perfumy. Możemy wybrać też kosmetyczki, torby podróżne, zegarki lub kocyki na zimowe wieczory. Wszystko oczywiście, zależy od tego co dostępne jest na stronie.

Kosmetyki naprawdę są dobrej jakości, nie powodują uczuleń, są trwałe. Kolejnym atutem jest to, że nie musisz też kupować regularnie.

To nie jest wpis sponsorowany, autor nie dostaje profitów z polecania firmy Yves Rocher Polska Sp. z o.o.