Kolejne bonusy od BZWBK

Bank BZWBK nie przestaje zaskakiwać i rozpieszczać swoich klientów. Dopiero co oferował 30zł za wykonanie jednej operacji w aplikacji mobilnej, a teraz rozdaje bony do Allegro o nominałach 20zł i 40zł.

Dowód dla niedowiarków ;) mój prezent od banku z poprzedniej promocji

Dowód dla niedowiarków 😉 mój prezent od banku z poprzedniej promocji

Co trzeba zrobić aby je dostać? I tym razem nie wiele, wystarczy kupić cokolwiek na Allegro płacąc kartą BZWBK. W ciągu 5 dni od zakupu dostaniemy na email bon na kolejne zakupy w Allegro o wartości:

  • 20zł jeżeli zapłaciliśmy kartą debetową (zwykłą płatniczą, wydaną do konta)
  • 40zł jeżeli zapłaciliśmy kartą kredytową

Aby wykorzystać bon, drugie zakupy na Allegro muszą być zrobione na kwotę minimum 50zł.

Warto dodać w tym miejscu, że pomijając promocje takie jak ta, warto mieć konto i/lub kartę w banku BZWBK do płatności w internecie. Jako nieliczny (a może i jedyny?) bank w Polsce BZWBK dodatkowo zabezpiecza płatności swoimi kartami w sieci za pomocą technologii 3D Secure. Płacąc taką kartą w internecie poza standardowymi danymi z karty musimy także zalogować się do banku i podać otrzymany SMS potwierdzający. Dzięki temu nie ma obaw, że ktoś nam skopiuje kartę, czy spisze jej dane wraz z numerem CCV i zrobi bez naszej wiedzy zakupy w sieci.

Jeszcze jednym powodem dla którego warto płacić kartami BZWBK są punkty PayBack, które otrzymujemy przy okazji. O PayBack między przeczytasz tu.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w BZWBK to możesz teraz, poniżej wysłać wniosek o jego otworzenie. Dzięki wysłaniu wniosku on-line umowę szybko i sprawie (będzie już czekać wypełniona) podpiszesz w wybranej przez Ciebie placówce BZWBK lub za pośrednictwem kuriera u Ciebie w domu.
Otworzenie, prowadzenie, przelewy online i karta w „Koncie Godnym Polecenia” są bezpłatne.