30zł od banku za wykonanie jednej operacji

Dziś żona zwróciła mi uwagę na fajną promocję w banku BZWBK.

Bank ma dla wszystkich posiadaczy kont osobistych 30zł w prezencie. Kwota może nie jest zawrotna, ale już łatwość jej uzyskania jest imponująca. Banki przyzwyczaiły nas już do tego, że aby coś od nich dostać należy np. zrobić za pomocą ich karty obrót – zakupy na odpowiednią kwotę, do tego regularnie przelewać pensję na to konto. A tu bank BZWBK oferuje nam 30zł za wykonanie jednego przelewu, może być nawet na swój rachunek – np. z konta „zwykłego” na oszczędnościowe. Może to być również inna operacja taka jak doładowanie telefonu czy założenie lokaty – warunek jest jeden należy to zrobić w aplikacji mobilnej banku – BZWBK24 mobile. Minimalna wartość przelewu to 20zł, a doładowania to 30zł.

fot. bzwbk.pl

fot. bzwbk.pl

Promocja BZWBK dostępna jest zarówno dla osób które mają już konto w tym banku, jak i dla tych co je dopiero otworzą. Szczególnie polecam otwarcie „Konta Godnego Polecenia” jest ono całkowicie bezpłatne (prowadzenie jak i przelewy internetowe), również karta płatniczna wydawana do tego konta jest pozbawiona opłat. Nie zapłacimy nic za korzystanie z niej w bankomatach sieci BZWBK i PKO S.A.

Wniosek o otwarcie „Konta Godnego Polecenia” możesz wysłać już teraz za pomocą poniższego formularza, podpisanie umowy nastąpi w wybranej przez Ciebie placówce banku lub za pośrednictwem kuriera.